Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9
Наша адреса: 80100, Львівська обл., м.Червоноград, вул. Шептицького 17, тел.2-14-35 факс:2-31-90 ел.пошта: chervonograd_9@i.ua
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Історія школи №9 м.Червонограда

,
І. З історії школи

Сучасна школа має за мету створити сприятливі умови для реалізації творчої особистості учня, покликана відродити та зміцнити інтелектуальний потенціал держави.
Підсумки роботи школи за 30 років із моменту її відкриття у 1978 році свідчать про те, що у нас сформовано високопрофесійний учительський колектив. Першим директором школи була талановитий педагог та керівник Зоя Дмитрівна Бикова, що зуміла об’єднати навколо себе однодумців, які зустріли перших учнів школи і створили всі умови для ефективного навчання та виховання. Надійною опорою та підтримкою стали перші заступники директора – Богдан Михайлович Павлівський та Валентина Петрівна Саміло, Раїса Франківна Орищин. З року в рік збільшувалась кількість класів школи, поповнювався педагогічний колектив, зміцнювалась матеріально-технічна база. Все це дало змогу відкрити у школі класи з поглибленим вивченням математики, а згодом і української мови.
Щороку збільшується кількість учнів, які закінчують навчальний рік з високим рівнем навчальних досягнень. У період з 1978 по 2008 рік наш загальноосвітній навчальний заклад закінчили із Золотими медалями – 92 учні, Срібними – 63.
З 1991 року очолює школу талановитий педагог та керівник, відмінник освіти України – Василь Іванович Волошин, який дбає про професійний ріст педагогічного колективу, покращення якості успішності учнів школи, зміцнення матеріально-технічної бази школи.

ІІ. Сьогодення

2.1 Навчальна діяльність

На сьогоднішній день Червоноградська загальноосвітня школа №9 є найбільшою у місті. На 1 вересня 2008 року у школі налічувалось 979 учнів, працює 74 педагоги, із них: кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» мають 26 вчителів, «спеціаліст першої категорії» – 10, «спеціаліст другої категорії» – 13, «спеціаліст» – 25, педагогічне звання «учитель методист» присвоєно 3-ом педагогам – Василю Івановичу Волошину, Ользі Василівні Лемесі, Марії Василівні Климко, звання «старший учитель» 3-ом педагогам – Катерині Іванівні Зіньків, Марії Миколаївні Антонюк, Оресті Федорівні Друзь. Вчитель математики Марія Василівна Климко удостоєна звання «Заслужений учитель України». Знаком «Відмінник освіти України» нагороджено Василя Івановича Волошина, Ольгу Василівну Лемеху, Марію Василівну Климко, Любов Андріївну Олійник, Катерину Іванівну Зіньків,
Учителі школи творчі, ініціативні, активні, щороку беруть участь в конкурсі «Учитель року», стають його призерами та лауреатами. Сприяють розвитку здібностей та інтелекту своїх вихованців, готуючи їх до участі в різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, фестивалях. У школі функціонує ряд факультативів та спецкурсів: «Сходинки до інформатики», «Логіка»(2-4 кл.), «Мистецтво жити в громаді» (7кл.), «Молодь на роздоріжжі» (8кл.), «Людина і світ» (10-11кл.), «Основи науки про мову» (10кл.), «Вчимось бути громадянами» (10кл.), «Основи журналістики» (8 кл.).
Педагоги школи обмінюються досвідом з колегами міста та молодими педагогами своєї школи, організовуючи та проводячи семінари-практикуми, майстер-класи, конференції під час яких проводять змістовні, цікаві відкриті уроки. Основною метою кожного педагога школи є якісний рівень знань його учнів, про що свідчать високі досягнення учнів у міських предметних олімпіадах та конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт.

2.2 Виховна діяльність


З метою виховання особистості, розвитку та розкриття її талантів, творчих здібностей працюють гуртки та клуби за інтересами учнів: туристсько-краєзнавчий гурток «Обрій», вокальні ансамблі «Гармонія» та «Усмішка», танцювальний колектив «Барвистий віночок», гуртки естетично-трудового спрямування «Витівничок», «Чарівний світ», «Українська народна вишивка», інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?».
Цікава історія розвитку туристсько-краєзнавчого гуртка «Обрій» - під керівництвом вчителя методиста Ольги Василівни Лемехи, який діє в нашій школі більш як 20 років. Змінюються учні, їх погляди та світогляд та не змінним є бажання керівника гуртка залучати до туристських походів, вивчення цікавих місць рідної землі, дослідницької роботи своїх вихованців. Члени гуртка є постійними призерами туристських конкурсів та змагань.
Відомий у всьому місті вокальний ансамбль школи «Гармонія», який постійним призером міського, лауреатом обласного та всеукраїнського конкурсу «Сурми звитяги». Жодне свято школи не обходиться без пісенних дарунків ансамблю.
Танцювальний ансамбль «Барвистий віночок» прославляє рідну школу не тільки у місті, але і за межами нашої держави. Влітку 2008 року вони стали володарями другої премії на міжнародному конкурсі, що відбувався в Болгарії.
Хорошою традицією в нашій школі є презентація учнівських колективів, під час яких проводяться цікаві відкриті виховні години, захист класних проектів, конкурси, змагання.

ІІІ. Досягнення учнів


Високими досягненнями ознаменували 30-ту річницю школи учнівський колектив, перемагаючи в різноманітних конкурсах та фестивалях, а саме: - перше місце у міському етапі Суспільної акції школярів України «Громадянин – 2008»; - перше місце у першому етапі конкурсу «Сурми звитяги» (ансамбль «Гармонія»); - перше місце у туристській спартакіаді школярів; - перше місце у міському турнірі КВК; - перше місце у конкурсі дитячої журналістики «Кристинопільські джерела» - номінація тележурналістика; - друге місце у фестивалі «Великодні візерунки»;

Щороку учні школи є призерами міських та лауреатами обласних конкурсів «Таланти твої, Україно», «Знай, люби свій рідний край».
Високі досягнення юних спортсменів школи: - перше місце у міському турнірі з волейболу (дівчата); - друге місце у міському турнірі з волейболу (юнаки).

Щовересня школа гостинно відчиняє двері своїм новим учням, і на наступних 12 років стає другою домівкою. Бажаємо педагогічному та учнівському колективам школи – професійних злетів та успіхів у навчанні.

Хай зріють таланти, міцніють надії, Хай збудуться всі найказковіші мрії. Щоб кожен найменший був успіх помітний, Як вогник бажання в очицях привітних!

Ласкаво просимо стати членами великої родини, яка зветься Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9.
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
Copyright Mid © 2017Конструктор сайтів - uCoz