Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9
Наша адреса: 80100, Львівська обл., м.Червоноград, вул. Шептицького 17, тел.2-14-35 факс:2-31-90 ел.пошта: chervonograd_9@i.ua

Декада правових знань

З 05.03.2012 по 14.03.2012 у ЧЗШ №9 пройшла декада правових знань. Соціально-педагогічне дослідження «Молодь і протиправна поведінка», проведене соціальним педагогом Н.Р. Турко, дало можливість вивчити думку учнів щодо причин, які спонукають молодь до протиправних дій, їх ставлення до проблеми узалежнення, організації профілактичної роботи в школі.

Вікторина «Знаємо права – виконуємо обов’язки» (5-і класи), виховні години, інформаційна просвіта, сприяли підвищенню правової свідомості, навичок і звичок правомірної поведінки учнів.

,

Тренінгові заняття для батьків майбутніх першокласників

Підготовка до навчання у школі є важливим завданням не лише для дітей, а й для їх батьків. Тому у ЧЗШ №9 соціальним педагогом та практичним психологом О.П. Беркитою було організовано тренінг для батьків майбутніх першокласників. Під час занять батьки оволоділи знаннями і навичками, які допоможуть успішній адаптації першокласників.

,

Конкурс на кращий самостійно складений твір (проза, поезія) про геніального сина України

07.03.2012 в актовому залі школи відбулося підбиття підсумків конкурсу «Золоте перо», у якому взяли участь учні 5-11 класів. Найбільш активними були п’ятикласники, це були їх перші спроби. Призери визначались у 2 номінаціях: «Краща поезія», «Кращий прозовий твір». Перемогу у цьому конкурсі отримали – Стець Аліна – 5-В клас та Йовик Степан 7-Б клас. Переможці отримали солодкі призи, а учасники почесні грамоти.

Святкування дня Святого Миколая

19 грудня особливий день для вчителів та учнів ЧЗШ №9. Саме у цей день, кілька років тому, було освячено навчальний заклад. Святий Миколай став його покровителем і охоронцем. Щороку у школі проводиться ряд заходів з відзначення дня Святого Миколая – спільна молитва, свято для молодших школярів, конкурс малюнків.

А що ж за свято без подарунків. Цьогоріч подарунки від Святого Миколая передали учням працівники шахти «Надія», директором якої є Микола Григорович Криштопа.

Спортивні змагання «Лелеченя»

24.11.11 у приміщенні спортивного залу школи відбулися спортивні змагання між командами 6 класів «Лелеченя». Для участі у змаганнях кожен клас сформував команду з 12 чоловік.

Першим був конкурс «Візитна картка», в якому відбувалося представлення команд. У другому виконувався спортивний танець, а наступними конкурсами були різноманітні естафети.

У нелегкій боротьбі перемогу здобув 6-В клас. Переможці отримали грамоти, медалі та солодкі призи.

Заходи до Дня толерантності

Цікаво і змістовно відзначали Міжнародний день толерантності у ЧЗШ №9.

Під час тренінгу, годин спілкування учні вчилися бути толерантними людьми, знати і правильно оцінювати себе, поважати думку інших.

«Міні-міс школи 2012»

15.11.11 в приміщенні актового залу школи відбулося феєричне свято краси і грації «Міні-міс школи 2011». Конкурси оцінювало професійне журі за участю вчителів та представників учнівського самоврядування.

Участь у конкурсі взяли 16 представниць 5-6 класів. Свої вміння і таланти представляли у 4 конкурсах: «Представлення у вигляді казкового героя», «Осіння екібана», «Талант», «Дефіле у народному строї». У нелегкій боротьбі перемогу здобула учениця 5-В класу Кузьмів Христина. Усі учасниці отримали пам’ятні подарунки і титульні стрічки, а міс ще і корону.

День Біблії у школі

09.11.2011 у школі відбулася зустріч учнів 5-6 класів із представниками громадської організації «Майбутні батьки України». Організатори підготували і провели свято приурочене всесвітньому дню Біблії. Свято пройшло у формі вікторини. Між собою змагалися 3 команди 5-тикласників. Перемогу у нелегкій боротьбі здобули учні 5-А класу. Усі присутні отримали у подарунок духовну літературу.

Такі зустрічі виховують у дітей повагу та любов до ближнього. Співпраця з даною організацією у нас не вперше і сподіваємося, що не останній раз.

Поїздка у с. Заглини

Директором школи була організована поїздка для вчительського колективу у село Заглини, до цілющого джерела «Марусі». Екскурсія була вдалою, заряд позитивного настрою та оздоровлення пішов усім на користь.

, ,

Презентація лікарських трав та цілющих чаїв.

Презентація «Овочі і фрукти – джерело вітамінів»

4 листопада у школі відбулася виставка ярмарок лікарських трав та цілющих чаїв. Своїми знаннями ділилися учні 5-11 класів. На виставці можна було скоштувати смачного та запашного чаю. Дізнатись про цілющі властивості аромотерапії та фітотерапії.

, ,

Тренінг для представників шкільного самоврядування

«Налагодження роботи в команді. Співпраця з іншими організаціями»

Основи громадського становлення та демократії закладаються з дитячих років, і самоврядування допомагає учням організувати власне життя і життя своїх товаришів. Досвід взаємостосунків, розв’язання конфліктів, виявлення і захисту своїх інтересів, набутий у школі, стане багажем, з яким школярі увійдуть у доросле життя.

Тому, щоб покращити роботу само врядувань 01.11.2011 відбувся спільний тренінг парламентів 8 та 9 школи. На тренінгу розглядалися питання, які найбільше хвилюють учнів: як провадити свою роботу, щоб результат був відчутний усім; як правильно співпрацювати з іншими організаціями.

А 03.11.2011 в приміщенні актового залу ЧЗШ №12 відбувся конкурс на краще учнівське самоврядування міста.

Персональна виставка спортивних досягнень Сафьян Анна

Сафьян Анна навчається у 6-А класі, з 4 років займається спортивною гімнастикою. Свої спортивні досягнення учениця презентувала перед однокласниками.

,

Година спілкування «Немає прав без обов’язків»

31.10.2011 у приміщенні актового залу школи, учні 7-8 класів у цікавій формі (слайд-фільм, мультиплікаційні фільми) повторили права дітей. Під час обговорення зробили висновки щодо взаємозв’язків прав та обов’язків.

«  Жовтень 2017  »